Biuro Rachunkowe Doradztwo Podatkowe Biuro Księgowości

Prowadzanie Księgowości Dla Firm i Spółek. Profesjonalna i Kompletna Obsługa Kard i Płac. Pomoc w Procesie Uzyskiwania Dofinansowania. Terminowy i Dokładny Nadzór i Tworzenie Jednolitych Plików Kontrolnych, Sprawozdań ZUS, PIT. +48 723 294 332

O BIURZE - DORADCA PODATKOWY

Pomagamy klietom we wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem księgowości dla firm i podatkami, a także powiązanymi dokumentami. Do oferowanych przez nas usług należą: prowadzenie księgowości dla firm spółek i JDG, wynajem księgwoych, sporządzanie i nadzór dokumentów finansowych.

Udzielamy pomocy podczas starań o dodatkowe fundusze dla firm. Przeprowadzamy przedsiębiorców przez wszystkie etapy zakładania firmy.

Nasza karda robocza składa się z wykształconych i odpowiedzialnych pracowników, z doświadczeniem w dziedzinie księgowości. Odpowiedzą na wszelkie zadanie przez Państwa pytania. Zatrudnieni u nas księgowi skończą każde zlecenie w wyznaczonym terminie.

Nasi agenci pomogą Państwu przejść wszystkie etapy rejestracji i zakładania firmy, a także podpowiedzą Wam, jak prowadzić nowozałożoną działalność.

Prowadzimy nasze biuro już od ponad ośmiu lat. W tym czasie nabyliśmy duże doświadczenie w pracy z klientami. Dobrze poznaliśmy ich potrzeby, a także przeanalizowaliśmy, po jakie metody sięgać, aby osiągnąć pewny sukces.

Zapewniamy Państwa, że praca z naszą firmą pozwoli Wam jako prowadzącym przedsiębiorczość, na spokojniejsze myślienie o rozwoju firmy, podczas gdy nasi pracownicy będą wspomagać Was, zajmując się za Was księgowością firmy i dokumentami finansowymi.

BIURO RACHUNKOWE

Nasze biuro rachunkowe służy pomocą we wszelkich sprawach związanych z księgowością. Pomożemy podczas sporządzania deklaracji podatkowych, poprowadzimy za firmę księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtową ewidencję przychodów. Poprowadzimy ewidencję VAT, przygotujemy za Państwa deklaracje VAT, PIT, CIT, a także zajmiemy się wszystkimi rozliczeniamy podatkowymi Waszego przedsiębiorstwa.

POMOC KSIĘGOWYCH

Księgowi naszej firmy to osoby z długim doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, które doskonale radzą sobie z terminowym tworzeniem dokumentów i prowadzaniem księgowości. Nasza oferta obejmuje doradztwo podatkowe w formie konsultacji (prowadzonej fizycznie lub zdalnie - przez telefon lub email), jak i wynajem księgowego lub księgowej z naszego biura. Odpowiedzą oni Państwu na wszelkie pytanie, a także pomogą w sprawdzaniu i sporządzaniu dokumentów.

Kontakt

Oferta firmy - Księgowi Na Wynajem Sprządzanie Dokumentów Finansowych

Wspieramy firmy poprzez prowadzenie dla nich ksiąg rachunkowych, ksiąg podatkowych i spisów rachunkowych. Wykonujemy dla nich wszelkie zadania związane księgowością i rachunkami w firmach, spółkach i JDG.

BlueTax Biuro księgowości prowadzenie księgowości w firmach, spółkach i JDG

BIURO RACHUNKOWE

Kompleksowe rozliczanie księg rachunkowych i innych ksiąg podatkowych dla firm, spółek, JDG.

By pomagać klientom w zarzązaniu ich firmami, wykonujemy za nich wszystkie rozliczenia rachunkowe. Prowadzimy wszelkie księgi, sporządzamy wymagane dokumenty finansowe oraz sprawdzamy i dostarczamy je do odpowiednich organów.

BlueTax Biuro rachunkowe prowadzenie księgowości dla firm, zakładanie firm i spółek, pomoc z zarządzaniem finansami w firmach

DORADZTWO PODATKOWE

Prowadzenie ksiąg podatkowych, udzielanie porad i opinii, reprezentacja przed poszczególnymi organami.

Eksperci naszego biura podatkowego udzielają kompleksowego doradztwa podatkowego. Rozmowy prowadzone są przez nich zdalnie lub na miejscu. Odpowiedzą oni na wszelkie zadawane przez Państwa pytania.

BlueTax Biuro księgowości pomoc w uzyskiwaniu dofinansowania dla firm, pomoc w rejestrowaniu firmy, spółek i JDG

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI

Prowadzenie księgowości dla firm, spółek i JDG. Sporządzanie i nadzór dokumentów finansowych.

Księgowi zatrudnieni w naszej firmy prowadzą za klientów firmy księgi rachunkowe, tworzą i nadzorują wszelkiego rodzaju spisy. Dzięki nim, będziecie Państwo w stanie w pełni skupić się na rozwijaniu firmy, zamiast nadzorowania księgowości.

Biuro Księgowości Doradztwo Podatkowe Sporządzanie Sprawozdań Finansowych Uzyskiwanie Dofinansowania

Udzielamy pomocy klientom firmy podczas rejestracji, zakładania i prowadzenia ich firmy, spółek lub jedoosobowych działalności gospodarczych. Przeprowadzamy nowych przedziębiorców przez każdy etap zakładania firmy. Sporządzamy i dostarczamy wszystkie dokumenty wymagane do zarejestrowania działalności finansowej.

Odpowiadamy na wszyskie pytania związane z tworzeniem i składaniem raportów finansowych. Pomagamy w prowadzeniu księgowości i sporządzaniu dokumentów. Prowadzimy obsługę kard i płac dla firm, spółek i innych działalności gospodarczych.

Dodatkowe usługi - Biuro Rachunkowe Księgowość Dla Firm i Spółek

Aby być w stanie jeszcze lepiej pomagać klientom naszej firmy, nasze biuro wykonuje dodatkowe usługi, związane z pomocą w otrzymaniu finansów dla firm, tworzeniem dokumentów i obsługą kardy firmy. W grono oferowanych przez nas dodatkowych usług wchodzą m.in.: prowadzenie obsługi kard i płac, pomoc w uzyskiwaniu dofinansowania dla firm, spółek i JDG, a także pomoc przy sporządzaniu i nadzorze tworzenia jednolitego pliku kontrolnego dla firm, spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych.

OBSŁUGA KADR I PŁAC

Kompleksowa obsługa kard i płac dla firm i spółek wszelkiego rodzaju.

W ramach usługi, poprowadzimy dla Państwa obsługę kadr i płac dla waszej firmy lub spółki. Poprowadzimy za Państwa dokumentację pracowniczą, poprowadzimy i zaktualizujemy teczki osobowe.

POMOC Z JPK

Pomoc w tworzeniu i sprawdzaniu JPK przed zwróceniem ich do odpowiednich organów.

Wspomożemy Państwa podczas sporządzania jednolitych plików kontrolnych. Przed oddaniem dokładnie sprawdzimy gotowy JPK pod kątem błędów i dostarczymy go w odpowiednie miejsce.

DOFINANSOWANA DLA FIRM

Uzyskiwanie dofinansowania dla nowych spółek, działalności gospodarczych i JDG.

Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi, jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa na drodze do uzyskania dofinansowania dla firm, spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Biuro Księgowości

Zatrudniona w naszej firme kadra pracownicza, składa się z wykwalifikowanych ekspertów w dziale księgowości. Wesprzemy Państwa na drodze rozwoju firmy, poprzez prowadzenie za Was księgowości w Waszych firmach, spółkach lub jednoosobowych działalnościach fianswoych.

Nasi pracownicy poprowadzą za Państwa wszelkie księgi firmy, m.in.: księgi osobiste kardy pracowniczej, rozliczanie ksiąg rachunkowych, księg podatkowych. W imieniu klienta sporządzimy i przekażemy zeznania i deklaracje podatkowe, a także sporządzimy sprawodzania finansowe.

Udzielanie Doradztwa Podatkowego

W razie wszelkich pytań związanych z tematyką podatków w firmach, spółkach, czy innych działalnościach gospodarczych, nasze biuro służy pomocą. Odpowiemy na zadane przez Państwa pytania w najprostszy możliwy sposób tak, aby wszystko było dla Was zrozumiałe.

Agenci zatrudnieni w naszej firmy, prowadzą z klientami indywidualne konsultacje w sprawie doradztwa podatkowego skierowanego do przedstawicieli firm, spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Spotkania odbywają się fizycznie lub telefonicznie, o ustalonych godzinach.

Pomoc w Uzyskiwaniu Dofinansowania

Otrzymie dofinansowania dla nowych firm, społek, a zwłaszcza JDG może okazać się niezwykle trudne. Nasza firma wspomoże Państwa na drodze do otrzymania dofinansowania na rozwój firmy lub dowolny inny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Dzięki naszym kontaktom z licznymi instytucjami finansowymi, jesteśmy w stanie reprezentować Państwa przed nimi. Zdecydowanie podwyższa to prawdopodobieństwo udzielenia przez nie dofininsowania dla prowadzonej przez Was działalności gospodarczej, czy spółki.

Pomoc w Rejestracji Firmy

Założenie firmy, spółki, czy JDG wymaga zgromadzenia dużej wiedzy i sporządzenia wszystkich wymaganych dokumentów. Może to zniechęcić niejedną osobę, starającą się otworzyć swój pierwszy biznes. Również i doświadczonym przedsiębiorcom może to zając sporą ilość czasu.

Nasze biuro przeprowadzi Państwa przez każdy etap rejestrowania i zakładania nowej firmy, spółki, jednoosobowej działalności gospodarczej, czy innej formy działalności gospodarczej. Sporządzimy i dostarczymy za Państwa pełen komplet dokumentów, a także odpowiemy na Wasze pytnia.

Biuro Rachunkowe

Wykonujemy wszelkie działania związane z prowadzeniem księgowości w firmach. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi dochodów i rozchodów firmy, prowadzimy księgi ryczałtowej ewidencji przychodów. Prowadzimy za klientów ewidencę VAT i tworzymi deklaracje VAT, CIT, PIT.

Nasza działalność obejmuje księgowanie dokumentów sprzedażowych i zakupowych, księgowanie dokumentów przepływów środków finansowych. Pomagamy klientom zarządzać finansami firmy. Sporządzamy dla firm analizy ryzyka finansowego, tworzymy strategie i optymalizujemy rozliczenia.